W7GC-3
Son duyulma
| Konum | 44.96867, -124.00867 |
|---|---|
| Grid kare | CN74xx |
| Yorum | OCRG Lincoln City {UIV32N} |
| Durum | Oregon Coast Repeater Group RX Only Igate |
| Duyulma | ilk · son |
| Paket / konum | 4.817 paket · 3.212 konum |
| Paket sıklığı | ortalama 1182 saniyede bir · son 335 dakikada 18 paket |
| Bağlanılan sunucu | T2UKRAINE (İnternet · qAC) |
| Cihaz | Roger Barker, G4IDE UI-View32 · WindowsMasaüstü yazılımAPU25N |
| Son rota | TCPIP*,qAC,T2UKRAINE |
Telsiz kapsaması
Ekim 2026 istatistikleriDoğrudan işitilen istasyon25son:
Bu istasyonu duyan0
Doğrudan alınan paket15.909
Menzil tahmini196 kmen uzak %10'luk dilim
W7GC-3 istasyonunun doğrudan duydukları
| Çağrı işareti | Paket | İlk duyulma | Son duyulma | En uzun atlama |
|---|---|---|---|---|
| W7KKE-3 | 4.956 | 4.7 km3° KuzeyCN75XA → CN74XX | ||
| LINCON | 3.930 | 0.9 km358° KuzeyCN74XX → CN74XX | ||
| PACCTY | 3.530 | 24.6 km14° KuzeyCN85AE → CN74XX | ||
| N7HQR-9 | 963 | 0.7 km3° KuzeyCN74XX → CN74XX | ||
| W7KKE-9 | 746 | 0.5 km343° KuzeyCN74XX → CN74XX | ||
| YACHTS | 734 | 69.9 km185° GüneyCN74WI → CN74XX | ||
| NEWPRT | 363 | 23.8 km188° GüneyCN74XS → CN74XX | ||
| W7KYG | 283 | 1.9 km1° KuzeyCN74XX → CN74XX | ||
| W7KKE-12 | 156 | 0.2 km9° KuzeyCN74XX → CN74XX | ||
| PERPET | 80 | 75.3 km184° GüneyCN74XH → CN74XX | ||
| KK7QZQ-7 | 39 | 12.9 km63° KuzeydoğuCN85BA → CN74XX | ||
| KG7MPT-9 | 36 | 26.8 km8° KuzeyCN85AE → CN74XX | ||
| HEBOWX | 26 | 33.9 km36° KuzeydoğuCN85CF → CN74XX | ||
| N539RV | 22 | 38.5 km162° GüneyCN84BP → CN74XX | ||
| K7GRL-7 | 9 | 178.5 km185° GüneyCN73VI → CN74XX | ||
| N795TB | 8 | 6.5 km72° DoğuCN84AX → CN74XX | ||
| K7GFH-9 | 8 | 10.5 km66° KuzeydoğuCN85BA → CN74XX | ||
| PACCTY-2 | 5 | 25.6 km7° KuzeyCN85AE → CN74XX | ||
| WA7SWB-1 | 5 | 195.7 km360° KuzeyCN76XR → CN74XX | ||
| N7MPR | 3 | 36.1 km6° KuzeyCN85AH → CN74XX | ||
| AE7ER | 2 | 206.4 km160° GüneyCN83KF → CN74XX | ||
| KC7EMZ-9 | 2 | 3.7 km11° KuzeyCN85AA → CN74XX | ||
| LANEMT | 1 | 209.6 km160° GüneyCN83KE → CN74XX | ||
| NICOLI | 1 | 131.6 km19° KuzeyCN86GC → CN74XX | ||
| N7BTW-7 | 1 | 3.0 km5° KuzeyCN74XX → CN74XX |
Yalnızca istasyonun kendi konum paketleri sayılır. Kendisini güzergâha düzgün eklemeyen dijipiterler gerçek dışı uzun atlamalar üretebilir — şüpheli bir kayıtta ayrıştırılmamış paketlere bakın.
Yakındaki istasyonlar
- W7KKE-120.2 kmKuzey
- W7KKE-90.5 kmKuzey
- N7HQR-90.7 kmKuzey
- LINCON0.9 kmKuzey
- W7KYG1.9 kmKuzey
- W7GC-102.7 kmBatı
- KC7EMZ-93.7 kmKuzey
- W7KKE-24.7 kmKuzey
- W7KKE-54.7 kmKuzey
- W7KKE-34.7 kmKuzey
- W7O/NC1276.1 kmKuzey
- W7KKE-106.8 kmKuzey
- W7O/CC0547.4 kmGüneydoğu
- ROSLDG13.4 kmKuzeydoğu
- 444.750+20.4 kmGüney
- K8GIS-522.3 kmKuzey
- NEWPRT23.8 kmGüney
- KU1F-124.2 kmGüney
- PACCTY24.6 kmKuzey
- PACCTY-024.6 kmKuzey