OH7NFC-10

Ayrıştırılmamış paketler

Satırlar APRS-IS'ten geldiği haliyle, en yenisi üstte. Son 7 gün saklanır.

  1. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.23E$/A=000358 https://aprsdroid.org/
  2. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.73N/02720.23E$/A=000403 https://aprsdroid.org/
  3. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.23E$342/005/A=000391 https://aprsdroid.org/
  4. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.73N/02720.23E$158/003/A=000389 https://aprsdroid.org/
  5. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.23E$/A=000388 https://aprsdroid.org/
  6. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.23E$/A=000385 https://aprsdroid.org/
  7. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.23E$/A=000383 https://aprsdroid.org/
  8. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.23E$/A=000380 https://aprsdroid.org/
  9. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.23E$/A=000376 https://aprsdroid.org/
  10. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.22E$/A=000382 https://aprsdroid.org/
  11. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-2 :Test{1
  12. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.22E$/A=000399 https://aprsdroid.org/
  13. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-1 :Mooro{7
  14. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-2 :Test{1
  15. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.22E$/A=000395 https://aprsdroid.org/
  16. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-2 :Test{1
  17. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-1 :Mooro{7
  18. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-2 :Test{1
  19. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-2 :Test{1
  20. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-2 :Test{1
  21. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-1 :Mooro{7
  22. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-1 :Mooro{7
  23. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-1 :Mooro{7
  24. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-1 :Mooro{7
  25. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.22E$/A=000390 https://aprsdroid.org/
  26. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.73N/02720.23E$/A=000411 https://aprsdroid.org/
  27. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.73N/02720.23E$148/000/A=000425 https://aprsdroid.org/
  28. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-1 :Hei, tänään on keskiviikko.{6
  29. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.73N/02720.24E$/A=000349 https://aprsdroid.org/
  30. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-1 :Hei, tänään on keskiviikko.{6
  31. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.22E$/A=000326 https://aprsdroid.org/
  32. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC-1 :Hei, tänään on keskiviikko.{6
  33. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2CSNGRAD:=6324.75N/02720.23E$/A=000413 https://aprsdroid.org/
  34. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2CSNGRAD:=6324.75N/02720.23E$/A=000420 https://aprsdroid.org/
  35. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2GB::OH7NFC-1 :Hei, tänään on keskiviikko.{6
  36. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2GB::OH7NFC-1 :Hei, tänään on keskiviikko.{6
  37. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2GB::OH7NFC-1 :Hei, tänään on keskiviikko.{6
  38. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2GB:=6324.75N/02720.24E$/A=000406 https://aprsdroid.org/
  39. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BELGIUM::OH7NFC-7 :Kulkeeko?{1
  40. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BELGIUM:=6324.74N/02720.23E$/A=000377 https://aprsdroid.org/
  41. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN:=6324.74N/02720.23E$/A=000379 https://aprsdroid.org/
  42. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN:=6324.74N/02720.23E$/A=000254 https://aprsdroid.org/
  43. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :Lähden nyt ulos koiran kanssa.{5
  44. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN:=6324.74N/02720.23E$/A=000404 https://aprsdroid.org/
  45. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :Moi vähän taas paljon.{4
  46. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :+358293717509{3
  47. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :Lähden nyt ulos koiran kanssa.{5
  48. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :Hellon6{2
  49. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :Hello 5{1
  50. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NGC-1 :Hello 4{1
  51. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN:=6324.74N/02720.23E$334/000/A=000335 https://aprsdroid.org/
  52. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC :Hello 3{7
  53. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :Lähden nyt ulos koiran kanssa.{5
  54. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :Moi vähän taas paljon.{4
  55. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC :Hello 2{6
  56. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :+358293717509{3
  57. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :Lähden nyt ulos koiran kanssa.{5
  58. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC :Hello{5
  59. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :Lähden nyt ulos koiran kanssa.{5
  60. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :Hellon6{2
  61. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :Moi vähän taas paljon.{4
  62. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN::OH7NFC-1 :Lähden nyt ulos koiran kanssa.{5
  63. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2SWEDEN:=6324.73N/02720.23E$/A=000399 https://aprsdroid.org/
  64. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :Hello 5{1
  65. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NGC-1 :Hello 4{1
  66. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello 3{7
  67. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :Moi vähän taas paljon.{4
  68. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :+358293717509{3
  69. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  70. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :Moi vähän taas paljon.{4
  71. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :Hellon6{2
  72. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :Moi vähän taas paljon.{4
  73. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :+358293717509{3
  74. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello 2{6
  75. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :Hello 5{1
  76. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NGC-1 :Hello 4{1
  77. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :+358293717509{3
  78. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :Hellon6{2
  79. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello 3{7
  80. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :+358293717509{3
  81. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :Hellon6{2
  82. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello{5
  83. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :Hellon6{2
  84. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :Hello 5{1
  85. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NGC-1 :Hello 4{1
  86. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello 3{7
  87. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  88. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :Hello 5{1
  89. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello 2{6
  90. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NGC-1 :Hello 4{1
  91. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello 3{7
  92. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC-1 :Hello 5{1
  93. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NGC-1 :Hello 4{1
  94. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello 3{7
  95. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello 2{6
  96. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello{5
  97. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello 2{6
  98. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello 2{6
  99. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello{5
  100. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello{5
  101. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM::OH7NFC :Hello{5
  102. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2RADOM:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  103. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2ROMANIA:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  104. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2ROMANIA:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  105. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2ROMANIA:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  106. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2ROMANIA:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  107. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2ROMANIA:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  108. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2ROMANIA::OH7NFC :Testiviesti aprsdroidista Veijon piippariin.{4
  109. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  110. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC :Testiviesti Aprsdroidista Hampagerin kautta Veijon piippariin{3
  111. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  112. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::CX2JO-10 :ack25948
  113. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC :Hei, nyt on hakulaitekin päällä{2
  114. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC :Testiviesti aprsdroidista Veijon piippariin.{4
  115. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC :Hello from olohuone{1
  116. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC :Testiviesti aprsdroidista Veijon piippariin.{4
  117. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC :Testiviesti Aprsdroidista Hampagerin kautta Veijon piippariin{3
  118. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC :Testiviesti aprsdroidista Veijon piippariin.{4
  119. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2FRANCE:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  120. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2FRANCE::OH7NFC :Testiviesti aprsdroidista Veijon piippariin.{4
  121. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2FRANCE::OH7NFC :Testiviesti aprsdroidista Veijon piippariin.{4
  122. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2FRANCE::OH7NFC :Testiviesti Aprsdroidista Hampagerin kautta Veijon piippariin{3
  123. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2FRANCE::OH7NFC :Hei, nyt on hakulaitekin päällä{2
  124. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2FRANCE::OH7NFC :Hello from olohuone{1
  125. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2FRANCE:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  126. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BIO::OH7NFC :Hei, nyt on hakulaitekin päällä{2
  127. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BIO::OH7NFC :Hello from olohuone{1
  128. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BIO::OH7NFC :Testiviesti Aprsdroidista Hampagerin kautta Veijon piippariin{3
  129. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BIO::OH7NFC :Hei, nyt on hakulaitekin päällä{2
  130. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BIO::OH7NFC :Testiviesti Aprsdroidista Hampagerin kautta Veijon piippariin{3
  131. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BIO::OH7NFC :Hello from olohuone{1
  132. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BIO::OH7NFC :Testiviesti Aprsdroidista Hampagerin kautta Veijon piippariin{3
  133. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BIO::OH7NFC :Hei, nyt on hakulaitekin päällä{2
  134. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BIO::OH7NFC :Hei, nyt on hakulaitekin päällä{2
  135. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BIO::OH7NFC :Hello from olohuone{1
  136. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2BIO:=6324.74N/02720.22E$ https://aprsdroid.org/
  137. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT::OH7NFC :Hello from olohuone{1
  138. :OH7NFC-10>APDR16,TCPIP*,qAC,T2PRT:=6324.75N/02720.23E$/A=000358 https://aprsdroid.org/