HOPEMT
Son duyulma
| Konum | 38.67833, -120.53917 |
|---|---|
| Grid kare | CM98rq |
| Yorum | 14.1V N6YBH |
| Duyulma | ilk · son |
| Paket / konum | 3.312 paket · 3.260 konum |
| Paket sıklığı | ortalama 1804 saniyede bir · son 331 dakikada 12 paket |
| Son igate | GTOWN · 38,9 km uzakta (RF · qAR) |
| Cihaz | Argent Data Systems OpenTrackerTakip cihazıAPOT30 |
| Son rota | WIDE1-1,WIDE2-1,qAR,GTOWN |
Telsiz kapsaması
Ekim 2026 istatistikleriDoğrudan işitilen istasyon27son:
Bu istasyonu duyan18
Doğrudan alınan paket164
Menzil tahmini84 kmen uzak %10'luk dilim
HOPEMT istasyonunu doğrudan telsizden duyanlar
| Çağrı işareti | Paket | İlk duyulma | Son duyulma | En uzun atlama |
|---|---|---|---|---|
| GAPGTE | 123 | 38.9 km283° BatıCM98RQ → CM98MS | ||
| GTOWN | 103 | 38.9 km314° KuzeybatıCM98RQ → CM98NW | ||
| WROSVL | 62 | 68.0 km279° BatıCM98RQ → CM98IS | ||
| FRNKLN | 58 | 83.8 km246° GüneybatıCM98RQ → CM98GI | ||
| KO6KL-1 | 46 | 117.9 km204° GüneybatıCM98RQ → CM97KR | ||
| W6PKT-11 | 38 | 189.5 km277° BatıCM98RQ → CM88PU | ||
| KO6KL-10 | 30 | 117.9 km204° GüneybatıCM98RQ → CM97KR | ||
| MARS-3 | 29 | 197.1 km245° GüneybatıCM98RQ → CM87RV | ||
| K6CVH-2 | 20 | 5706.7 km0° KuzeyCM98RQ → CS90JA | ||
| KM6LYW-2 | 7 | 43.1 km307° KuzeybatıCM98RQ → CM98MV | ||
| K6MRP-10 | 5 | 133.5 km234° GüneybatıCM98RQ → CM97CX | ||
| ELKGRV | 2 | 78.8 km250° BatıCM98RQ → CM98HK | ||
| W6PKT-5 | 1 | 247.0 km288° BatıCM98RQ → CM89IH | ||
| RANCHO | 1 | 10.2 km301° KuzeybatıCM98RQ → CM98QR | ||
| W6PW-10 | 1 | 196.2 km239° GüneybatıCM98RQ → CM87SS | ||
| CHAIX | 1 | 17.7 km349° KuzeyCM98RQ → CM98RU | ||
| KB0RB-2 | 1 | 128.9 km256° BatıCM98RQ → CM98AJ | ||
| ROSEVL | 1 | 61.3 km278° BatıCM98RQ → CM98JR |
HOPEMT istasyonunun doğrudan duydukları
| Çağrı işareti | Paket | İlk duyulma | Son duyulma | En uzun atlama |
|---|---|---|---|---|
| PLKPIN | 52 | 9.9 km340° KuzeyCM98RS → CM98RQ | ||
| KK6HPB | 20 | 32.5 km197° GüneyCM98QJ → CM98RQ | ||
| CHAIX | 14 | 17.7 km349° KuzeyCM98RU → CM98RQ | ||
| KN6WQU-9 | 13 | 63.4 km271° BatıCM98IQ → CM98RQ | ||
| KN6YMU-6 | 10 | 10.0 km341° KuzeyCM98RS → CM98RQ | ||
| KM6YSM-9 | 9 | 54.6 km222° GüneybatıCM98MH → CM98RQ | ||
| KG6WQV | 6 | 39.7 km273° BatıCM98MQ → CM98RQ | ||
| KN6MOS-9 | 4 | 10.7 km24° KuzeydoğuCM98SS → CM98RQ | ||
| N6WYZ-9 | 4 | 4.4 km335° KuzeybatıCM98RR → CM98RQ | ||
| KM4HFB-9 | 4 | 65.4 km269° BatıCM98IP → CM98RQ | ||
| KM6LYW | 3 | 43.1 km307° KuzeybatıCM98MV → CM98RQ | ||
| N6YBH-4 | 3 | 10.5 km342° KuzeyCM98RS → CM98RQ | ||
| W3IV-9 | 3 | 62.6 km257° BatıCM98JN → CM98RQ | ||
| KG6WQV-1 | 2 | 26.2 km278° BatıCM98NR → CM98RQ | ||
| ROBBS | 2 | 29.7 km23° KuzeydoğuCM98TW → CM98RQ | ||
| FRNKLN | 2 | 83.8 km246° GüneybatıCM98GI → CM98RQ | ||
| KI6LOP-9 | 2 | 47.4 km0° KuzeyCM99RC → CM98RQ | ||
| KN6ZGY-9 | 2 | 87.9 km257° BatıCM98FL → CM98RQ | ||
| W6TWW-9 | 1 | 25.2 km277° BatıCM98OQ → CM98RQ | ||
| K6BSY-12 | 1 | 52.1 km302° KuzeybatıCM98LW → CM98RQ | ||
| KM6KZT-9 | 1 | 56.2 km271° BatıCM98JQ → CM98RQ | ||
| KN6TFW-9 | 1 | 53.1 km304° KuzeybatıCM98LW → CM98RQ | ||
| KA6PRW-9 | 1 | 25.9 km268° BatıCM98NQ → CM98RQ | ||
| KN6YMU-9 | 1 | 35.0 km48° KuzeydoğuCM98VV → CM98RQ | ||
| KK6WSO-9 | 1 | 82.2 km267° BatıCM98GP → CM98RQ | ||
| N8ZO-9 | 1 | 128.9 km282° BatıCM98AW → CM98RQ | ||
| W4YS-1 | 1 | 9.9 km353° KuzeyCM98RS → CM98RQ |
Yalnızca istasyonun kendi konum paketleri sayılır. Kendisini güzergâha düzgün eklemeyen dijipiterler gerçek dışı uzun atlamalar üretebilir — şüpheli bir kayıtta ayrıştırılmamış paketlere bakın.
Yakındaki istasyonlar
- K6RGD-99.2 kmKuzeybatı
- KE6AYK-99.6 kmKuzey
- K6GER9.6 kmKuzeybatı
- PLKPIN9.9 kmKuzey
- PLKUIV9.9 kmKuzey
- 0LKPIN9.9 kmKuzey
- KN6ZMT-910.0 kmKuzeybatı
- RANCHO10.2 kmKuzeybatı
- KK7RJE-910.5 kmKuzey
- KI6LOP-911.9 kmGüneybatı
- KJ6MMP-412.9 kmKuzeydoğu
- CHAIX17.7 kmKuzey
- CHAYX17.7 kmKuzey
- KI6VFM-718.7 kmBatı
- ALDER18.8 kmKuzeydoğu
- W6/SN-04920.5 kmKuzeybatı
- W6TWW-920.5 kmBatı
- KN6YMT-921.4 kmBatı
- KN6YMU-621.4 kmBatı
- W6/NS-29021.5 kmKuzeydoğu